KADRA

JESTEŚMY TU DLA WAS

Wykwalifikowana kadra instruktorska i trenerska, która udzieli cennych rad w doborze odpowiedniego treningu, suplementacji, a także opracuję dietę. Nasi trenerzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 13:00 oraz od 16:00 – 22:00. Zapraszamy!

TEAM FC 24

Zgraja pozytywnie zakręconych ludzi z PASJĄ do ćwiczeń, treningu, zdrowego trybu życia a przede wszystkim CHĘTNYCH do pomocy innym w dążeniu do Celu. Jesteśmy dla WAS – Do zobaczenia w Fitness Club 24.
Manager klubu
KAROLA
Cześć to ja Karolina. Z firmą FC24 współpracuje już od 6 lat, prowadziłam klub w Kętach, Czechowicach - Dziedzicach a także udzielałam się marketingowo w dystrybucji Fc24 Bielsko - Biała. Obecnie możecie mnie spotkać biegającą w sukience po Fc24 Oświęcim, gdyż pracuję tu na stanowisku managera klubu. Dodatkowo oprócz zarządzania robię to co kocham czyli skaczę , wariuję i krzyczę Ile sił w gardle na zajęciach Fitness, które dla Was prowadzę. Pozytywnie zakręcona wariatka z delikatną towarzyski i hip-hop. Jak to się mówi - jestem z tych co nie potrafią usiedzieć w miejscu. Uwielbiam długie spacery i wyprawy w góry, to mnie wycisza, uspokaja i dodaje energii. W wolnych chwilach (a jest ich mało, gdyż mam wspaniałego energicznego syna Adasia) relaksuję się na działce albo oglądam filmy.
Koordynator klubu
ANIA
Hej, jestem Ania! Jestem koordynatorem Klubu i zastępcą menagera Pracuje w Fitness Club 24 od wielu lat. Jestem stanowczą i twardo stąpającą po ziemi osobą, ale również miłą, sympatyczną i pełną energii i wigoru. W wolnych chwilach uprawiam sport, słucham muzyki i oglądam horrory Moje motto zyciowe: Uśmiechaj się do tych, którzy się śmieją, a dla tych, którzy płaczą bądź nadzieją!
Recepcja
ŻANETA
Mam na imię Żaneta i niedawno dołączyłam do drużyny FC24 Opowiem Wam troszkę o sobie Na co dzień zajmuję się aktorstwem i muzyką, ukończyłam szkołę aktorską, a muzyką zajmuje się hobbistycznie.Jestem szaloną ,zakręconą i spontaniczną osobą, lubiącą wyzwania.W moim życiu dużo się dzieje, jednak nigdy nie brakuje czasu na sport Aktywność fizyczna i dbanie o zdrowie to zdecydowanie moje priorytety, dlatego właśnie jestem szczęśliwa, że mogę pracować w tak wspaniałym miejscu i spotykać tak wspaniałych ludzi. Do zobaczenia w klubie
Recepcja
KLAUDIA
Cześć Wam! Tak, na zdjeciu to ja Klaudia, wróciłam bo się trochę stęskniłam, ktoś też? Przybyłam ponownie w mury tego miejsca aby znowu moc zarażać Was swoją pozytywną energią: witać Was, już od progu z jeszcze szerszym uśmiechem, niż ten, który zapamiętali moi stali - „starzy” klubowicze Fitness Club 24 a jaki będą mieli okazje poznać nowi przypomnieć sobie jak to jest rozmawiać i mówić wolniej Coś o mnie? Właśnie jutro rozpoczynam 2 rok studiów magisterskich, w wolnej chwili chwytam za książki albo Netflixa. Uwielbiam się wygłupiać i cieszyć każdym dniem!
Recepcja
SANDRA
Cześć Kochani. Mam na imię Sandra i już od jakiegoś czasu można mnie spotkać na recepcji FC24, gdzie już od samego wejścia mogę Was witać z uśmiechem❤️ Coś o mnie? Jestem optymistyczną osobą, która stara się cieszyć z każdego dnia. Aktualnie studiuję dietetykę na specjalizacji dietetyka kliniczna Zajmuje się rownież wizażem, co jest moją wielką pasją. Cieszę się, że pracując tutaj mogę poznawać tak fajnych ludzi jak Klubowicze FC24 Do zobaczenia w Klubie!
Instruktor siłowni
AGA
Hej, jestem Aga. Z FC24 jestem związana od pierwszych dni otwarcia jako klubowicz, a teraz możecie mnie tutaj zobaczyć jako trenera. Sport to nieodłączna część mojego życia - od dziecka, gdzie zaczynałam od lekkoatletyki poprzez kickboxing, jazdę konno aż teraz po ciężkie treningi siłowe. Każdego dnia wkładam całe serce w ciężką pracę na treningach, pokonuje swoje bariery z nadzieją, że pewnego dnia stanę na scenie bikini fitness. Tak ja kiedyś potrzebowałam pomocy zaczynając swoją przygodę z siłownią, teraz chętnie pomagam w tym innym! Więc jeżeli nie wiesz jak zacząć, coś jest dla Ciebie niejasne – zapytaj! Jestem po to, żeby Ci pomóc!
Instruktor Fitness i Zumby
ANIA
Cześć, jestem ANIA! Instruktor fitness, ZUMBA fitness oraz instruktor tańca towarzyskiego Wszystko zaczęło się w wieku 6 lat od tańca towarzyskiego, który pokochałam! Kilkanaście lat tańczyłam zawodowo. Później zostałam instruktorem ZUMBA oraz Fitness W Fitness Club 24 prowadzę BPU oraz ZUMBĘ Z klubem związana jestem od dwóch lat. Sala fitness to jednak nie wszystko Trening siłowy jest ostatnio moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu!
Instruktor Fitness i Trener Personalny
KASIA
Cześć, jestem Kasia! Jestem instruktorką Fitness i sportów siłowych z wieloletnim doświadczeniem. Z FC24 Oświęcim związana od pierwszych dni. Ukończyłam studia wyższe na AWF Katowice. Swoją wiedzę podpieram wieloma kursami, szkoleniami oraz warsztatami. Należę do Elitarnej grupy TOP Team Polska, gdyż w Kettlebells zakochana jestem od pierwszego wejrzenia W klubie prowadzę wiele różnych form zajęć grupowych: Fitness, Cross, Crosskids, Kettlebels oraz Trening Obwodowy, skąd znacie mnie doskonale ? Sport jest integralną częścią mojego życia. Kiedyś zawodniczka sztuk walki oraz Crossfit w pierwszych latach rozkwitu CF w Polsce.Dziś skupiam się na prowadzeniu dla Was treningów, zarażaniu pozytywna energią i uśmiechem. Od niedawna łącze swoją pasję z macierzyństwem, gdyz zostałam mamą cudownego chłopca
Instruktor Fitness
ASIA
Heja! Jestem instruktorem jumping frog oraz fitness. Mam także na swoim koncie kurs dietetyczny Sport to moja codzienna energia, pasja, lekarstwo na wszystkie negatywne emocje W mojej współpracy z podopiecznymi staram się sięgać do najnowszych i najskuteczniejszych metod treningowych poprawiających wygląd, kondycję i zdrowie. Jestem wyznawcą teorii : Pamiętaj – jesteś tym co jesz dlatego jedz, skacz i bądź fit!!!
Instruktor Fitness
DAGMARA
Cześć, to ja, Daga! Jestem instruktorem Fitness, sport towarzyszył mi od zawsze ale mimo to nie jestem szaloną fit maniaczką, czasem lubie zgrzeszyć i zjeść czekoladę i wielką porcje lodów (wiec dlatego moje fitnesski czasem musicie odpokutować razem ze mną. W pracy możecie zobaczyć mnie na zajęciach. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze i czytać książki.
Instruktor Sztuk Walki
RAFAŁ
Cześć, nazywam się Rafał! W Fitness Club 24 Oświęcim prowadzę zajęcia Kickboxingu. Sztuki walki trenuje od 28lat- jest to moja największa pasja, która daje mi mnóstwo radości i chętnie dzielę się nią z innymi. Polecam taka formę aktywności fizycznej bez względu na wiek czy płeć!
Instruktor Fitness
ARTUR
Cześć, mam na imię Artur i poprowadzę dla Was zajęcie metodą Pilatesa z elementami yogi i stretchingu, oraz poranne zajęcia BPU. Instruktorem fitness jestem od ponad ośmiu lat. Poza tym jestem dyplomowanym fizjoterapeutą i trenerem personalnym. Całą swoją wiedzę i doświadczenie postaram się wykorzystać żeby uczestnicy moich zajęć wychodzili z nich zdrowsi i piękniejsi Na co dzień zajmuję się fotografią rodzinną: Od czasu do czasu spotkacie mnie również w strefie wolnych ciężarów naszego klubu a także zawitałem na recepcji Do zobaczenia w klubie
Trenes Cross
MARCIN
Cześć, mam na imię Marcin. Jestem trenerem crossfitu i wielkim pasjonatem tego rodzaju treningu.Trenuję go od samego początku pojawienia się go w Polsce. Dzięki licznym startom w licznych zawodach crossfitowych oraz wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie jestem świadom potencjału, jaki kryję się w każdym z nas i jak go wydobyć na zewnątrz. Na swoich zajęciach na pierwszym miejscu stawiam na technikę wykonywanych ćwiczeń, a potem na uśmiech, który ma pojawić się po skończonym treningu. P.S Lubię czekoladę..
Trener Cross, Trener Personalny
PRZEMEK
Cześć, jestem Przemek . Crossfit Level 1 Trainer i Trener Personalny będący z Fitness Club 24 Oświęcim od początku istnienia klubu. Strefa Cross to mój „plac zabaw” i tam możecie mnie spotkać rano i wieczorem. Jestem absolwentem AWF Katowice, Trenerem Personalnym, Trenerem Crossfit, Instruktorem Narciarstwa i byłym kolarzem. Zajawiony sportem i aktywnością w każdym ujęciu- od górskich trekkingów i skitouringu przez podnoszenie ciężarów czy kolarstwo aż po kulturystyczne akcenty uzupełnieniające moje aktywności w tygodniu Do kwestii treningu, diety i suplementacji podchodzę realnie i kompleksowo, czasem z lekkim dystansem by nie dać się zwariować.
Trener Personalny
ROMEK
Sport to moja pasja, kanadyjkarz- w przeszłości byłem zawodnikiem klubu M.K.S.W Trzebinia. Medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem Kraju na Mistrzostwach Świata i Pucharach Świata w maratonie kajakowym. Po skończonej karierze sportowej zainteresowałem się sportami sylwetkowymi oraz dietetyką i w tym kierunku się szkolę. UKOŃCZONE KURSY: -Kurs instruktora kulturystyki organizowany przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, oraz zdobył certyfikat Trenera Personalnego międzynarodowej federacji IFBB -czteromodułowy kurs dietetyczny „Kształtowanie Kobiecej Sylwetki”, prowadzony przez Tadeusza Sowińskiego - „Mobility Comes First” w CF Kraków, prowadzony przez Magdalena Rutkowska - „Okres przygotowawczy do zawodów”, prowadzony przez Adam Suker i Łukasz Modzelewski. Zapraszam na treningi personalne oraz konsultacje trenerskie!
Facebook