KADRA

JESTEŚMY TU DLA WAS

Wykwalifikowana kadra instruktorska i trenerska, która udzieli cennych rad w doborze odpowiedniego treningu, suplementacji, a także opracuję dietę. Nasi trenerzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 13:00 oraz od 16:00 – 22:00. Zapraszamy!

TEAM FC 24

Zgraja pozytywnie zakręconych ludzi z PASJĄ do ćwiczeń, treningu, zdrowego trybu życia a przede wszystkim CHĘTNYCH do pomocy innym w dążeniu do Celu. Jesteśmy dla WAS – Do zobaczenia w Fitness Club 24.
Instruktor Fitness i Zumby
ANIA
Cześć, jestem ANIA! Instruktor fitness, ZUMBA fitness oraz instruktor tańca towarzyskiego Wszystko zaczęło się w wieku 6 lat od tańca towarzyskiego, który pokochałam! Kilkanaście lat tańczyłam zawodowo. Później zostałam instruktorem ZUMBA oraz Fitness W Fitness Club 24 prowadzę BPU oraz ZUMBĘ Z klubem związana jestem od dwóch lat. Sala fitness to jednak nie wszystko Trening siłowy jest ostatnio moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu!
Instruktor Sztuk Walki
RAFAŁ
Cześć, nazywam się Rafał! W Fitness Club 24 Oświęcim prowadzę zajęcia Kickboxingu. Sztuki walki trenuje od 28lat- jest to moja największa pasja, która daje mi mnóstwo radości i chętnie dzielę się nią z innymi. Polecam taka formę aktywności fizycznej bez względu na wiek czy płeć!
Trener Cross, Trener Personalny
PRZEMEK
Cześć, jestem Przemek . Crossfit Level 1 Trainer i Trener Personalny będący z Fitness Club 24 Oświęcim od początku istnienia klubu. Strefa Cross to mój „plac zabaw” i tam możecie mnie spotkać rano i wieczorem. Jestem absolwentem AWF Katowice, Trenerem Personalnym, Trenerem Crossfit, Instruktorem Narciarstwa i byłym kolarzem. Zajawiony sportem i aktywnością w każdym ujęciu- od górskich trekkingów i skitouringu przez podnoszenie ciężarów czy kolarstwo aż po kulturystyczne akcenty uzupełnieniające moje aktywności w tygodniu Do kwestii treningu, diety i suplementacji podchodzę realnie i kompleksowo, czasem z lekkim dystansem by nie dać się zwariować.
Trener Personalny
ROMEK
Sport to moja pasja, kanadyjkarz- w przeszłości byłem zawodnikiem klubu M.K.S.W Trzebinia. Medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem Kraju na Mistrzostwach Świata i Pucharach Świata w maratonie kajakowym. Po skończonej karierze sportowej zainteresowałem się sportami sylwetkowymi oraz dietetyką i w tym kierunku się szkolę. UKOŃCZONE KURSY: -Kurs instruktora kulturystyki organizowany przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, oraz zdobył certyfikat Trenera Personalnego międzynarodowej federacji IFBB -czteromodułowy kurs dietetyczny „Kształtowanie Kobiecej Sylwetki”, prowadzony przez Tadeusza Sowińskiego - „Mobility Comes First” w CF Kraków, prowadzony przez Magdalena Rutkowska - „Okres przygotowawczy do zawodów”, prowadzony przez Adam Suker i Łukasz Modzelewski. Zapraszam na treningi personalne oraz konsultacje trenerskie!
Facebook