KADRA

JESTEŚMY TU DLA WAS

Wykwalifikowana kadra instruktorska i trenerska, która udzieli cennych rad w doborze odpowiedniego treningu, suplementacji, a także opracuję dietę. Nasi trenerzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 13:00 oraz od 16:00 – 22:00. Zapraszamy!

TEAM FC 24

Zgraja pozytywnie zakręconych ludzi z PASJĄ do ćwiczeń, treningu, zdrowego trybu życia a przede wszystkim CHĘTNYCH do pomocy innym w dążeniu do Celu. Jesteśmy dla WAS – Do zobaczenia w Fitness Club 24.

Roman Pajdo

Roman Pajdo

Roman Pajdo (FACEBOOK) Sport to moja pasja, kanadyjkarz- w przeszłości byłem zawodnikiem klubu M.K.S.W Trzebinia. Medalista Mistrzostw Polski oraz reprezentantem Kraju na Mistrzostwach Świata i Pucharach Świata w maratonie kajakowym. Po skończonej karierze sportowej zainteresowałem się sportami sylwetkowymi oraz dietetyką i w tym kierunku się szkolę.
Ukończyłem kurs :- instruktora kulturystyki organizowany przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboku Siłowego- trenera personalnego międzynarodowej federacji IFBB- czteromodułowy kurs dietetyczny ,- ,Kształtowanie Kobiecej Sylwetki prowadzony przez Tadeusza Sowińskiego- ,,Mobility Comes First” w CF Kraków , prowadzony przez Magdalenę Rutkowską

Jan Drzazga

Jan Drzazga
Cześć, jestem Jasiek (FACEBOOK) (INSTAGRAM) i mam 24 lata. Od dziecka interesowałem się sportem i próbowałem wielu dyscyplin, ale dopiero z treningiem siłowym związałem sie na poważnie i dźwigam już w sumie od 8 lat. 🏋😍
Na początku trenowałem wyłącznie z masą własnego ciała na parkach Street Workout, ale apetyt rósł w miarę jedzenia i po czasie pojawiło się dodatkowe obciążenie na pasie. Tak trafiłem na siłownie i zacząłem interesować się trójbojem i treningiem hipertroficznym.
Niestety wraz z rosnącym obciążeniem pojawiły się pierwsze kontuzje i dopiero po tym zacząłem się zastanawiać czemu.
Tak rozpoczęła się moja edukacja i po przeczytaniu kilku książek i obejrzeniu wielu webinarow trafiłem na kurs. Zostałem trenerem personalnym, a od niedawna również studentem fizjoterapii. Moim głównym celem jest uchronić podopiecznych przed swoimi błędami, a także zaszczepić w nich miłość do ciężarów. Wiem już wystarczająco, żeby nauczyć ich trenować efektywnie, ale przede wszystkim zdrowo i bezpiecznie.

Marcin Gaber

Marcin Gaber. (FACEBOOK) Jest trenerem sportów siłowych i przygotowania motorycznego.
Absolwent studiów magisterskich fizjoterapii.
Akademicki Mistrz Śląska w lekkoatletyce.
Autor publikacji naukowych, pt. ,,Analiza wybranych metod postępowania fizjoterapeutycznego w leczeniu bólu odcinka lędźwiowego kręgosłupa’’;
Swoją wiedzę opiera przede wszystkim na nauce.
Uczestnik wielu szkoleń, konferencji medycznych i sportowych min. trening funkcjonalny w fizjoterapii i sporcie, programowanie treningu siłowego, biomechanika w treningu siłowym, diagnostyka funkcjonalna i wiele innych.
Marcin Gaber Perfect Strength od lat jest związany ze sportem, pasjonat trójboju siłowego, sportów walki oraz treningu funkcjonalnego i core stability.
Jego domeną jest kompleksowe, holistyczne podejście, natomiast wiedza zdobyta na studiach pozwala trafnie i szybko osiągać cele podopiecznych.

Maryla Wąsik

Maryla Wąsik

Do tej pory widzieliśmy się na recepcji, a teraz możecie zapisać się na trening ze mną!
Może nie wiedzieliście ale sport towarzyszy mi od ponad 10 lat. Zaczęło się od lekkoatletyki , a od około 7 lat trenuję bardziej siłowo . Od zawsze prowadzę zdrowy tryb życia, dbam o dietę, sylwetkę i staram się tym zarażać każdą osobę.

W tym roku skończyłam studia na AWF w Katowicach, a dokładnie Aktywność fizyczną i żywienie w zdrowiu publicznym. Jestem instruktorem funkcjonalnego treningu siłowego i kinezygerontoprofilaktyki. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym.

Do treningu zapraszam kobiety ale również płeć męską chcących zadbać o swoją sylwetkę, a co najważniejsze- zdrowie! “

Albert Tumulik

Albert Tumulik

Albert Tumulik. (FACEBOOK) Sport to moje życie. Jestem z nim związany od dziecka. 8 letnia przygoda z hokejem na lodzie na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym zaszczepiła we mnie miłość do ruchu, sportu i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych posiadający wiele szkoleń z zakresu treningu, przygotowania motorycznego oraz dietetyki. Moja pasją i zajawką jest przekrojowy trening crossfit, sprawdzający wszelkie możliwości organizmu człowieka oraz praca z odważnikami kulowymi kettlebells i w tych aspektach się specjalizuję. Zapraszam na zajęcia!

Anna Zając

Anna Zająć

Anna Zająć. (FACEBOOK) Dyplomowany instruktor ZUMBA fitness, instruktor fitness, instruktor tańca towarzyskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat i tak jest do dzisiaj.

Pogodna, uśmiechnięta i bardzo energiczna! Na zajęciach wyciska z dziewczyn siódme poty.

Patryk Ryszka

Patryk Ryszka
Cześć, nazywam się Patryk Ryszka 🏋 (FACEBOOK), (INSTAGRAM), (TIK TOK)
Jestem trenerem personalnym, instruktorem siłowni, absolwentem Fit-Academy.
Sport towarzyszy mi od kilkunastu lat, najpierw była to piłka nożna, w którą gram aż po dzień dzisiejszy, później crossfit oraz sporty siłowe, którymi zaraziłem się chodząc właśnie tu na Fc24.
Trening jest nieodłącznym elementem mojego życia i nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez niego. Staram się doszkalać w branży fitness , a pomagają mi w tym liczne kursy oraz szkolenia. Interesuje się również dietetyką oraz psychologią w sporcie, bo uważam że nastawienie oraz „mental” odgrywają ogromną role w każdym sporcie.
Na treningu ze mną, na który Cię serdecznie zapraszam, postaram Ci się przedstawić moją wizję, która łączy ze sobą sprawność, siłę ale przede wszystkim daję Ci radość z możliwości ruchu. Postaram się dobrać dla Ciebie takie ćwiczenia, abyś mógł/ mogła osiągnąć swój wymarzony cel.

Marcelina Grzędowska

Marcelina Grzędowska

Od dziecka moja pasją był taniec który z czasem przerodził się w miłość do fitnessu. Od 10 lat mam przyjemnnosc pracować i rozwijać się jako instruktor w tej dziedzinie. Praca zespolowa i kontakt z ludźmi przynosi mi ogromną satysfakcję. Lubię dynamiczne zajęcia wzmacniające jak i spokojniejsze mające charakter rozciągający i relaksacyjny. Na moich zajęciach nie brakuje uśmiechu i pozytywnej energii. Zapraszam Cie do mojego świata fitness. Poznajmy się 🙂 

Rafał Bem

Rafał Bem

Wiek bliżej nieokreślony, ale na pewno młody, od 25 lat praktycznie codziennie trenuje sztuki walki i posiadam stopień 4dan nadany przez Polska Federacje Sztuk Walki i International Budo Federation. Od 15 lat jestem instruktorem Sztuk Walki, a od 8 instruktorem Kulturystyki. Moją pasją są sztuki walki i wszelkiego rodzaju formy aktywności fizycznej, które mogę wykorzystać do treningów… W zimie jeżdżę na snowboardzie (planuje zrobić instruktora), a w lecie na motocyklu. W Naszym klubie FC24 funkcjonujemy jako Madafaka Team, do którego zapraszam wszystkich, którzy lubią się zmęczyć i chcą czegoś nauczyć…   

Agata Fatyga

Anna Fatyga

Nazywam się Agata Fatyga, jestem studentką III roku na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem licencjonowanym instruktorem fitness oraz Zumba. Sport towarzyszy mi od dziecka, zawodowo zajmuje się tańcem, w szczególności tańcem towarzyskim. W tej dziedzinie zdobyłam liczne medale i tytuły oraz klasę taneczną B. Jestem żywą, pełną wigoru osobą. Uwielbiam dawać ludziom motywacje i dzielić się z nimi moją pozytywną energią.  

Monika Norek

Monika Norek

Cześć, mam na imię Monika 😀 Jestem instruktorem fitnessu 🔥👑 Ruch? – od zawsze był w moim życiu na zasadzie równowagi: rower, bieganie, góry…, ale to chyba lubi każdy 😉 Aktywność? – dla mnie to antidotum na problemy i codzienną gonitwę; to relaks w czystej, zdrowej postaci 🔥 Fitness? – moja miłość od pierwszych zajęć: spotkanie towarzyskie + muzyka + pozytywne zmęczenie (ciało tak lubi 😉) + godzina tylko dla mnie ➡️satysfakcja… a dobra kondycja i sprawna sylwetka? – to po prostu przyjemny efekt uboczny 🤷😉 Moja filozofia – zdrowe i konsekwentne kształtowanie sprawności, które wynika z PASJI (bez presji wyników) – tylko to zapewnia trwałą miłość do aktywności 💪🔥 Zapraszam na zajęcia  

Przemysław Pyrek

Przemysław Pyrek

Przemysław Pyrek. (FACEBOOK) Osoba energiczna, zafascynowana sportem w wielu postaciach i o każdej porze roku. Były zawodnik w kolarstwie górskim i szosowym startujący w największych wyścigach i maratonach w kraju i za granicą. Posiadający na koncie kursy takie jak: Ogólnopolskie Szkolenie Kettlebell CKB INTRO Zielona Góra – Kettlebell Hardstyle, Szkolenie Centralne CrossFit P1- CF Kraków, Ogólnopolskie Szkolenie Mobility – CF Kraków, Warsztaty TRX Trening w podwieszeniu – RockFit Katowice, Warsztaty żywieniowe nt. Diety Paleo – Barbell Kitchen, Instruktor PZN – narciarstwo zjazdowe oraz Instruktor Sportu SITN PZN – narciarstwo zjazdowe